سالن زیبایی گل گیس

لایت بالیاژ مو چیست و چگونه انجام می‌شود؟!

باکیفیت‌ترین بالیاژ مو در شرق تهران توسط بهترین لایت کاران شرق تهران، خانم‌ها فریبا و فرناز میرزایی در سالن زیبایی گل گیس قابل ارائه است. بالیاژ یک لغت فرانسوی و یکی از تکنیک‌های رنگ کردن مو است. در این روش از هایلایت مو، لایت کار به‌طور آزادانه با استفاده از براش‌های ظریف رنگ را روی مو شما قرار می‌دهد. باتوجه به اینکه در بالیاژ مو، رنگ مو تنها روی بخشی از مو زده می‌شود و از تیره به روشن در حرکت است، مو شما حجم پیدا کرده و پرپشت‌ تر دیده می شود. اگر به دنبال یک تغییر محسوس در مو خود هستید و نمی‌خواهید که ریشه‌های مو رنگ شوند، بالیاژ مو بهترین سبک لایت مو برای شما است. ریشه‌های مو تیره‌ و ساقه‌ها رنگ روشن‌تری خواهند داشت. برای بالیاژ می‌توانید از رنگ‌ بلوند تا یک درجه روشن‌تر از رنگ مو خود انتخاب کنید.

مزایای انتخاب سبک بالیاژ مو چیست؟!

در بالیاژ مو، خیلی نیاز به ترمیم نخواهید داشت، چراکه رشد ریشه‌ها جذابیت مو را از بین نمی‌برد. در انتخاب رنگ مو هیچ محدودیتی ندارید. شما می‌توانید از رنگ‌های طبیعی روشن و تیره تا رنگ‌های فانتزی برای این سبک را انتخاب کنید. هیچ محدودیتی از بابت قد مو در این سبک وجود ندارد. حتی بالیاژ مو کوتاه بسیار زیبا نیز هست. افرادی که مو سفید دارند می‌توانند این سبک از لایت مو را انتخاب کنند. لازم به ذکر است که این سبک روی موهای سفید بسیار زیبا و جذاب است. با توجه به اینکه در این سبک کل مو رنگ نمی‌شود، هزینه آن بسیار مناسب است. ماندگاری بسیار بالای این سبک از دیگر مزایای آن است. با استفاده از روش‌های مراقبتی می‌توانید ماندگاری این رنگ مو را به شدت افزایش دهید.

با انتخاب این سبک با استفاده از رنگی ملایم می‌توانید موهایی با جلوه طبیعی و مناسب با مد روز داشته باشید.

بالیاژ مو در شرق تهران
سالن زیبایی گل گیس

انواع بالیاژ

با توجه به اینکه این سبک از لایت مو بسیار ترند شده است و طرفداران زیادی دارد لازم میدانیم انواع آن را نیز به شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید؛

قیمت و هزینه بالیاژ مو

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه‌ها و قیما بالیاژ مو می‌توانید با ما در تماس باشید.

نکات مهم نگهداری از بالیاژ

برای افزایش زمان ماندگاری این هایلایت لازم است تا از بهترین و باکیفیت‌ترین شامپوها استفاده کنید. حتما روغن تراپی را جزو برنامه‌های اصلی رسیدگی به موهایتان قرار دهید تا به هیچ عنوان آسیبی به موهای شما وارد نشود. احتمال دارد بعد از بالیاژ موهای شما خشک شوند که با استفاده از روغن تراپی قادر به رفع این مشکل هستید.

بهترین لایت کاران مو شرق تهران

باکیفیت‌ترین خدمات بالیاژ مو در شرق تهران

ما در سالن زیبایی گل گیس بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات بالیاژ مو را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم. با توجه به اینکه در این سبک باید مو دکلره شود، انتخاب مواد و تخصص لایت کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. فریبا و فرناز میرزایی با سالها تجربه و تخصص در زمنه لایت مو و شرکت در دوره‌های آموزشی بزرگترین اساتید جهان می‌توانند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایند. برای حفظ سلامت و جذاب شدن موها باید حتما در انتخاب لایت کار خود حساس باشد. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که بالیاژ مو را بدون هیچ آسیبی به موهایتان انجام می‌دهیم. .

عکس چند مدل بالیاژ مو