سالن زیبایی گل گیس

بهترین مرکز فیبروز ابرو در شرق تهران

بهترین خدمات فیبروز ابرو در شرق تهران در سالن زیبایی گل گیس بهترین مرکز تخصصی فیبروز ابرو شرق تهران توسط خانم باران کنعانی اولین مستر اسیستنت نانو برواز و فیبروز در تهران ارائه می‌شود.

فیبروز ابرو یک روش آرایش نیمه دائم است که کاشت رنگدانه در آن با سوزن‌ یکبار مصرف انجام می‌شود. فیبروز بهترین روش آرایش ابرو است. خانم باران کنعانی معروف‌ترین فیبروزکار شرق تهران با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه در سالن زیبایی گل گیس خدمات آرایش نیمه دایم را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه می دهد.

فیبروز ابرو چیست؟

با استفاده از این روش به راحتی می‌توان تمامی نواقص ابرو را با طرح و رنگ خاص از بین برد و فرم دلخواه خود را به طور طبیعی به ابروها داد. فیبروز یک آرایش نیمه دائم است و به مرور زمان از بین می‌رود. در نتیجه لازم است تا آن را تمدید کنید.

این تکنیک زیبایی در بین جوامع غربی و شرقی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. توجه داشته باشید که فیبروز ابرو حتما باید توسط افراد متخصص در این زمینه برای شما عزیزان انجام شود. انتخاب رنگ و مواد مورد استفاده و همچنین ابزار و تکنیک در این روش به شدت مهم است. ما در سالن زیبایی گل گیس با رعایت تمام نکات مهم در این زمینه بهترین خدمات فیبروز ابرو را ارائه مینماییم.

فیبروز ابرو در شرق تهران
مرکز تخصصی فیبروز ابرو در شرق تهران

انواع مدل‌های هاشور ابرو براساس فیبروز

فیبروز ابرو در مدل‌های مختلفی انجام می‌شود. هر شخصی براساس سلیقه خود و با توجه به فرم صورت و ابروها می‌تواند یکی از این مدل‎‌ها را انتخاب کند. از نمونه مدل‌های فیبروز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

فیبروز ابرو spine-3

نقطه کانونی در این مدل که به تیغ ماهی نیز معروف است در انتهای ابرو قرار دارد و تمامی قسمت‌ها به سمت انتهای ابرو زده می‌شود.

spine-5

این مدل با نام هاشور ابرو آسیایی شناخته می‌شود و قسمت پایینی ابرو جایی بین ابتدا و قوس ابروها نقطه کانونی هاشور است.

spine-6

نقطه کانونی در این سبک از فیبروز در قسمت قوس پایینی ابرو قرار دارد و هاشور در جهت این نقطه قرار دارد. این سبک با نام هاشور ابرو کلاسیک نیز معرفی می‌شود.

upper spine

نقطه کانونی در این سبک در قسمت بالای ابروها است و تمام هاشور نیز در جهت بالای ابروها زده می‌شود.

مراحل فیبروز ابرو

خطوط فیبروز ابتدا در قسمت تاج ابرو اجرا می‌شود. هرکدام از خط‌وط را باید 2 بار تمدید کرد. بعد از نهایتا 4 دقیقه ابروها رنگ می‌گیرند و باید اقدام به بی حسی کرد. سپس نوبت به قسمت دم ابرو و آرک می‌رسد. برای اینکه رنگ تاتو مناسب باشد لازم است تا ضخامت استروک دو برابر شود. نوع پوست در اجرای فیبروز اهمیت بسیار زیادی دارد و تعداد مراحل انجام آن بستگی به نوع پوست شما دارد. لازم به ذکر است که گیرایی رنگ در پوست خشک و نرمال نسبت به پوست چرب بسیار بیشتر است.

باکیفیت‌ترین خدمات فیبروز

استفاده از بهترین رنگ فیبروز ابرو در سالن زیبایی گل گیس

بهترین رنگ برای فیبروز ابرو از مواد معدنی تولید می‌‌شوند. این رنگ‌‌ها به دلیل نداشتن فلزات سنگین به راحتی جذب پوست می‌شوند و ظاهر بسیار طبیعی بر روی ابرو ایجاد می‌کنند. ما در سالن زیبایی گل گیس از رنگ‌های مورد تایید سازمان phi استفاده می‌نماییم که به طور کامل از روی پوست پاک می‌شوند و هیچ رد قرمزی بر روی پوست باقی نمی‌گذارند. ماندگاری فیبروز با این رنگ‌ها نیز به شدت بالا می‌باشد.

انتخاب رنگ برای فیبروز باید با توجه به رنگ پوست، رنگ ابروها و مدل مد نظرتان انتخاب شود. برای داشتن بهترین انتخاب ممکن در این زمینه می‌توانید از خدمات مشاوره تخصصی ما در سالن زیبایی گل گیس استفاده نمایید. ما با توجه به اصول زیبایی شناسی بهترین پیشنهادات ممکن را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم تا در نهایت ابرویی خوش فرم و طبیعی داشته باشید.

رایج‌ترین سوالات

فیبروز چقدر ماندگاری دارد؟!

این یکی از سوالات بسیار رایج در بین افرادی است که قصد انجام فیبروز ابرو دارند. زمان ماندگاری فیبروز به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد، اما به طور معمول بین 6 ماه تا 1 سال ماندگاری دارد. ما در سالن زیبایی گل گیس با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد و اجرای تخصصی فیبروز نهایت تلاش خود را بکار بستیم تا زمان ماندگاری فیبروز ابرو را به بیشترین حد ممکن افزایش دهیم. توجه کنید که میزان نفوذ رنگ در پوست یکی از عوامل بسیار مهم در مدت زمان ماندگاری فیبروز است. و ما به این موضوع واقف هستیم.

عوامل تاثیرگذار بر ماندگاری فیبروز ابرو

شما عزیزان با رعایت نکات زیر قادر هستید تا زمان ماندگاری فیبروز را به میزان بسیار بیشتری افزایش دهید. از نمونه این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

پوست صورت

نوع پوست یکی از عوامل بسیار مهم در رنگ‌پذیری و مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو است. توجه کنید که ماندگاری فیبروز برای افراد با پوست چرب بسیار کمتر می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از روش‌های درمانی میزان چربی پوست خود را کنترل نموده و با استفاده از این روش، مدت زمان ماندگاری فیبروز را افزایش دهید.

توجه به شرایط هورمون‌ها

در دوران قاعدگی و شیردهی تنظیمات هورمون‌های بدن تغییر می‌کند. باید توجه کنید که چنین دوره‌هایی اصلا زمان مناسبی برای انجام فیبروز نمی‌باشند. در نتیجه برای افزایش زمان ماندگاری و رنگ‌پذیری هرچه بیشتر پیشنهاد می‌کنیم در این دوران برای انجام فیبروز ابرو مراجعه نکنید.

عمق هاشور از عوامل موثر در ماندگاری فیبروز ابرو

هرچه عمق هاشور بیشتر باشد زمان ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود. البته توجه کنید که عمق زیاد هم دردسرهای بسیاری را به همراه خواهد داشت. فیبروزکاران متخصص سالن زیبایی گل گیس با بهترین عمق ممکن شیارهای پوستی را برای باکیفیت‌ترین فیبروز بر روی ابرو شما ایجاد می‌نمایند.

باید بدانید

مزایای فیبروز ابرو

با انجام فیبروز توسط یک فیبروز کار حرفه‌ای می‌توانید به طور کاملا طبیعی تمامی نواقص ابروهایتان را از بین ببرید. انجام صحیح فیبروز مزایای بسیار زیادی از جمله موارد زیر را به همراه دارد؛

معایب فیبروز ابرو

در ارتباط با معایب فیبروز ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

در نتیجه شما عزیزان با مراجعه به مراکز معتبر می‌توانید این مشکلات را تجربه نکنید. ما در سالن زیبایی گل گیس به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز فیبروز شرق تهران با رعایت نکات بهداشتی، استفاده از بهترین مواد و همکاری با تیمی متخصص بهترین و ویژه ترین خدمات فیبروز را ارائه می‌نماییم.

مشاوره رایگان و استعلام قیمت فیبروز ابرو

برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت و هزینه‌های انجام فیبروز ابرو می‌توانید با ما در سالن زیبایی گل گیس در تماس باشید.

بهترین و مقرون به صرفه‌ترین خدمات در سالن زیبایی گل گیس

هزینه و قیمت فیبروز ابرو

باران کنعانی بهترین فیبروز کار شرق تهران

فیبروز ابرو یکی از بروزترین تکنیک‌ها می‌باشد. قیمت فیبروز بستگی به رنگ و برند سوزن مورد استفاده دارد. توجه نمایید که این تکنیک نیاز به ترمیمی داشته و هزینه ترمیم نیز به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. در سالن زیبایی گل گیس برای کسب رضایت شما عزیزان نهایت تلاش خود را به کار بستیم تا بهترین قیمت فیبروز ابرو را به شما عزیزان اعلام نماییم و بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را ارائه کنیم.

باران کنعانی بهترین فیبروز کار شرق تهران

در سالن زیبایی گل گیس در تلاشیم تا بهترین خدمات زیبایی را به مشتریان خود ارائه نماییم. به همین منظور است که توانستیم تا به عنوان بهترین سالن زیبایی شرق تهران معرفی شویم. در لاین آرایش دائم افتخار همکاری با خانم باران کنعانی بهترین فیبروز کار شرق تهران را داریم. خانم باران کنعانی متخصص در آرایش ابرو و آرایش دائم هستند و بیش از 15 سال تجربه و تخصص در این زمینه سبب شده تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایند. لازم به ذکر است که خانم باران کنعانی اولین مستر اسیستنت نانو برواز و فیبروز در تهران می‌باشند.

بهترین‌ها را با ما تجربه کنید

نمونه کار فیبروز ابرو

آموزش فیبروز ابرو در شرق تهران

در سالن زیبایی گل گیس کاربردی‌ترین دوره اموزش فیبروز ابرو در شرق تهران را به صورت اصولی و از صفر تا صد برگزار می‌نماییم. دوره آموزش فیبروز ابرو ما با ارائه مدرک رسمی به شما عزیزان است.

22 thoughts on “فیبروز ابرو در شرق تهران

 1. Kosar گفت:

  واقعا باران جان درجه یک هستند تو کارشون من سالهاست مشتری ثابت ایشون هستم 🤩🙏

  1. admin گفت:

   شما لطف دارید عزیزم. بله خدا را شکر تیم خانم باران بی نظیر هستند.

 2. Kosar گفت:

  واقعا باران جان درجه یک هستند تو کارشون من سالهاست مشتری ثابت ایشون هستم 💜❤

  1. admin گفت:

   بله تیم خانم باران حرف ندارند، ممنون که ما را انتخاب میکنید.

 3. زهرا گفت:

  بی نظیر در کار ابرو 🌹🌹❤️🙏🏻

  1. admin گفت:

   رضایت شما عزیزان باعث افتخار ماست.

 4. مینا سهرابی گفت:

  اسکالپ سر با گروه باران جان انجام دادم
  عالی و بی نظیر بود
  هر کی میبینه اصلا متوجه نمیشه
  انگار خودم اینقدر مو دارم
  ممنونم از تیم حرفه ای و عالیشون

  1. admin گفت:

   خوشحالیم که رضایت داشتید عزیزم

 5. سحر خزایی گفت:

  نفیسه جون توی شیدینگ لب عالی هستن
  ممنونم از باران جون برای معرفی پرسنل بی نظیرشون

  1. admin گفت:

   لطف دارید عزیزم

 6. محبوبه وکیل زاده گفت:

  پرسنل باران جون در زمینه اصلاح ابرو و صورت درجه یکن
  من چندین ساله مشتری اصلاح صورت نادیا عزیزم هستم
  فقط با نادیا صورتم جوش نزد
  ممنونم از همتون

  1. admin گفت:

   خوشحالیم که رضایت دارید

 7. الهه روزبه گفت:

  بانو عشق منه اخلاق کار هنرمندی
  بی نظیره
  ممنونم ازش که همیشه ابروهای منو خانوادمو خوشگل میکنه

  1. admin گفت:

   ممنون از انتخاب تون

 8. mahboobe گفت:

  ممنون ازتون بهترین هستین

 9. bita گفت:

  باران چوون بهترینن… تو کارشون رو دست ندارن

  1. admin گفت:

   ممنون از لطف شما

 10. مریم گفت:

  بهترین هستید. انشالله بهترینا پیش روتون باشه

 11. maryam goli گفت:

  نمونه کارهاتون یکی از یکی زیبا تره آدم می مونه بگه کدومش بهتره. واقعا که توی تهران تکین

 12. تینا گفت:

  کارتون بی نظیره
  موفق باشید

 13. زیبا گفت:

  واقعل کاراتون عالیه توی لایت تاتو باران جون و تیمشون بهترین هستن

 14. نیلوفر گفت:

  از طراحی تا اجرای فیبروز بهترین هستید و رو دست ندارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *